en pl hu
Overiť dostupnosť
Apartmány Demänovka

Apartmány DemänovkaSlužby k pobytu

Počas pobytu v Apartmánoch Demänovka sa o vás postaráme. Zabezpečíme pre vás všetky dostupné doplnkové služby, transfer, ski pasy aj poradíme vám ako si naplánovať váš pobyt tak, aby ste na neho spomínali ešte dlho. Zažite Jasnú, voľba je Jasná. 

Liptov card

Užite si vašu dovolenku na Liptove naplno a objavte to najlepšie z regiónu. Zažite viac a zaplaťte menej! S Liptov Region Card získate prehľadnú brožúru atrakcií regiónu zdarma a vstup do múzeí, reštaurácií a na mnohé ďaľšie atrakcie na Liptove so zľavou.

Go pass a Ski pass

Pripravíme pre vás skipasy s najvýhodnejšou cenou pri zakúpení vopred. Príďte na pobyt a vychutnávajte si výlety lanovkou alebo lyžujte neobmedzene a najvýhodnejšie. 

Lyžiarska škola a požičovňa

Naplánujte si lekcie začiatočníkov alebo vyšperkujte vašu techniku k dokonalosti. Požičajte si kompletnú lyžiarskú výstroj alebo iba zabudnutú lyžiarsku prilbu. 

Rekreačný poukaz

Uplatnite na pobyt váš rekreačný poukaz. Vystavíme vám faktúru za pobyt so všetkými náležitosťami pre uplatnenie u zamestnávateľa. Platí pre všetky typy rekreačných kariet. 

Vonkajšie detské ihrisko

Zabavte deti na našom vonkajšom ihrisku. Vy si vychutnáte kvalitný drink na terase a vaše deti sa bezpečne vyhrajú hneď pri vás. 

dokonalý pobyt v Jasnej Apartmány Demänovka

Luxusné apartmány
In-house reštaurácia
Služby pre vás