en pl hu
Overiť dostupnosť
Apartmány Demänovka

Apartmány DemänovkaFirmy a teambuilding

Naplánujte si u nás firemnú akciu. V školiacej miestnosti s kapacitou 40 osôb pre vás pripravíme vzdelávaciu časť. Ubytujeme vás v komfortných apartmánoch s privátnym wellness a zabavíte sa v našej reštauráci presne podľa vašich predstáv. Prenajmite si celé naše zariadenie a získate luxusný horský chalet len pre vašu firmu. 

Firemná kultúra

Naštartujte firemnú atmosféru po ťažkom období. Reštartujte sa a nabite novou energiou. Spojte vzdelávanie s teambuildingom a užite si zážitkové chvíle v Jasnej.

Luxusné ubytovanie

Ubytovanie v luxusných apartmánoch uspokojí aj tú najnáročnejšiu klientelu. Prenajmite si apartmány pre firmu a získajte extra zľavu. 

Privátne wellness

Užívajte si oddych a relax v privátnom wellness priamo na apartmáne. Žiadne preplnené wellness centrá. Iba vaše súkromie priamo pod Chopkom. 

Reštaurácia a teambuilding

Zabezpečíme pre vás plnohodnotné stravovanie počas celej akcie, coffee breaky, plnú penziu aj večernú párty so sprievodným programom. 

Ski-in / Ski-out

Spojte firemnú akciu s pobytom a lyžovačkou v Jasnej. Zabezpečíme pre vás skipasy, požičovne lyžiarskeho vybavenie aj inštruktorov. 

Živá hudba

Zabezpečíme pre vás živú hudbu podľa požiadaviek. DJ, kapela podľa požadovaných žánrov. Decentný podmaz ku programu alebo kapelu na poriadnu zábavu. Výber je na vás. 

dokonalý pobyt v Jasnej Apartmány Demänovka

Luxusné apartmány
In-house reštaurácia
Služby pre vás